ایران همراه مرکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول
ایران همراه: مرکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول
---
خرید سیم کارت ۹۱۲ دائمی همراه اول

✔ سیم کارت 0912 کد 1 | نقد و اقساط

ایران همراه مرکز خرید و فروش سیم کارت کد ۱ همراه اول
سیم کارت کد ۱ همراه اول

سیم کارت 0912 کد 1 بالاتر از سایر سرشماره های همراه اول و یکی از ارزشمند ترین، محبوبترین و معتبر ترین سیم کارت همراه اول میباشد و همیشه سیم کارت کد ۱ و تهیه این سرشماره محبوب در برنامه و اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت خیلی از افراد مشاهده میشود.

ولی چرا این سرشماره اپراتور همراه اول تا این اندازه مهم و برای برخی مورد توجه است؟ و چرا افرادی که قصد خرید سیم کارت 0912 دارند به این سرشماره توجه ویژه نشان میدهند؟

از ویژگی های سیم کارت کد ۱ میتوانیم به اعتبار اجتماعی بسیار بالا، مناسب برای استفاده های تجاری و برندینگ و البته قیمت بسیار بالا نسبت به سایر سیم کارت ها اشاره کرد و خط رند 0912 کد 1 از محبوب ترین سیم کارت های همراه اول به حساب می آید.

ادامه مطلب ...

خرید خط کد ۱ همراه اول علاوه بر کسب پرستیژ و جایگاه بالاتر میتواند در کسب و کار شما هم تاثیر زیادی داشته باشد و این موضوع در جامعه ما یک واقعیت انکار ناپذیر است.

به عنوان مثال: اگر شما برای امر صادرات و واردات با شرکتی وارد مذاکره بشید و متوجه بشید که مدیر شرکت از یک شماره اعتباری ارزان قیمت استفاده میکند، اعتماد خودتون رو به اون شرکت از دست میدید و بلعکس اگر متوجه بشید مدیر شرکت از سیم کارت کد ۱ رند استفاده میکنه میتونه تو اعتماد شما تاثیر مثبتی داشته باشه.

فارق از درست و غلط بودن این ذهنیت، اگر شما هم کمی به این موضوع دقت کرده باشید متوجه میشید که خرید کد ۱ همراه اول میتونه در کسب و کار و یا موقعیت اجتماعی شما موثر باشه و البته بعضی افراد با خرید سیم کارت کد ۱ رند تاثیرات بیشتری رو در کسب و کار ،  پرستیژ و اعتبار خود حس خواهند کرد.

با توجه به قیمت 0912 کد 1 ، جستجو در میان  فروشندگان خط کد ۱ و یافتن سیم کارت کد ۱ ارزان و به قیمت ، کار دشواری باشد.
مجموعه ایران همراه به عنوان یکی از باسابقه ترین مراکز خرید سیم کارت همراه اول این اطمینام را به شما میدهد که تمام سیم کارت های کد ۱ این مرکز در وضعیت "نرمال مخابراتی" و به دور از هرگونه عقبه و سوابق مشکوک، تهیه و واگذار میگردد.

خرید و قیمت گذاری سیم کارت ۹۱۲
فروش اقساطی سیم کارت ۹۱۲

در ایران همراه امکان خرید اقساطی سیم کارت ۹۱۲ برای شما فراهم شده. برای محاسبه اقساط مورد نظر از گزینه استفاده کنید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره مراحل خرید و دریافت سیم کارت اقساطی کلیک کنید.

خرید سیم کارت کد 1
سیم کارت کد 1 همراه اول

سیم کارت کد ۱ همراه اول

ما در ایران همراه و به عنوان قدیمی ترین مرکز خرید و فروش سیم کارت 0912 کد 1 لیست کاملی از انواع سیم کارت های کد ۱ را یرای شما گرد آوری کرده ایم.

سیم کارت 0912 کد 1 ، نخستین سر شماره ارائه‌ شده‌ توسط همراه اول در سال ۱۳۷۳ و به وسیله شرکت‌ ارتباطات سیار و همراه اول به شمار می آید .

این سر شماره به دلیل اینکه قدیمی ترین و نخستین سر شماره تلفن سیار است از اعتبار بیشتری برخوردار بوده، و اکثر مدیران و یا کسبه قدیمی از خط  کد ۱ برای کسب و کار استفاده میکنند.

در ایران همراه امکان خرید اقساطی سیم کارت ۹۱۲ برای شما فراهم شده. برای محاسبه اقساط مورد نظر از گزینه استفاده کنید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره مراحل خرید و دریافت سیم کارت 0912 اقساطی کلیک کنید.

به چه خطی سیم کارت کد ۱ میگویند؟

به اولین عددی که بعد از پیش‌شماره وجود دارد، کد سیم کارت گفته می‌شود چون بعد از پیش شماره ۰۹۱۲ عدد ۱ نمایش داده میشود سیم کارت با کد ۱ نام گذاری. به عنوان مثال شماره خط ۰۹۱۲۱۳۲ کد 1 نام دارد. به این خاطر که بعد از عدد ۰۹۱۲، عدد ۱ قرار گرفته است.

کد سیم کارت در قیمت گذاری سیم کارت بیشترین اهمیت را دارد.

پر طرفدار ترین سیم کارت های کد ۱ کدامند؟

قطعا تکرار عدد ۱ بیشترین تاثیر را در قیمت و محبوبیت کد ۱ دارد و برای سه عدد اول، ۱۱۱ و ۱۰۱ و ۱۱۰ محبوب ترین ها در سیم کارت کد ۱ هستند.

تفاوت بین سیم کارت کد ۱ تهران و شهرستان:

یکی از دغدقه های خریدارن سیم کارت کد ۱، محل توضیع و یا به عبارتی محل پرونده سیم کارت ۰۹۱۲ است، اما برای تشخیص این موضوع باید از افراد با تجربه و مطلع در این زمینه کمک بگیرید.

نکته مهم و قابل ذکر در این خصوص این است که از نظر تعرفه و کیفیت مکالمه یا اینترنت هیچ تفاوتی بین سرشماره های خطوط همراه اول وجود ندارد و این تفکیک صرفا به جهت سامان دهی هنگام توضیع خط های همراه اول ایجاد شده است.

راهنمای تشخیص خطوط توزیع شده در تهران و شهرستان:

قزوین: ۱۸۱، ۱۸۲
سمنان: ۱۳۱، ۱۷۳،۱۷۴
زنجان: ۱۴۱،۱۴۲
البرز: ۱۶۰،۱۶۱،۱۶۲،۱۶۳۷۱۶۴،۱۶۵،۱۶۶،۱۶۷،۱۶۸،۱۶۹
قم: ۱۵۱،۱۵۲،۱۵۳
تهران: سایر پیش شماره ها

قیمت سیم کارت کد ۱

سیم کارت کد ۱ رند قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر سیم کارت ها دارد تفاوت چشمگیر قیمت هنگامی نمایان میشود که شماره سیم کارت با اعداد ۱۱۱ - ۱۰۱ - یا ۱۱۰ شروع شود. و علاوه بر این رند بودن و ترتیب ۴ شماره آخر هم ممکن است قیمت سیم کارت کد ۱ رند را تا میلیادر ها تومان برساند.

قیمت خط کد ۱ رند با توجه به روند بازار ، موجودی شماره مشابه در بازار و همچنین میزان تقاضا در بازار نوسان خواهد داشت و استانداردی خاصی برای تعیین قیمت گذاری سیم کارت رند وجود ندارد. 

سیم کارت کد ۱ ارزان

سیم کارت کد ۱ ارزان شماره هایی هستند که ۶ شماره آخر آنها هیچ ترتیب و تکراری نداشته باشند و فقط به واسطه عدد پنجم که ۱ میباشند دارای ارزش و اعتبار هستند. و در این بین هرچه ۶ شماره آخر رقم های بالاتر مانند ۹-۸-۷-۶ داشته باشند قیمت کمتری خواهند داشت.

در بین متقاضیان سیم کارت ۹۱۲ و کد ۱ بسیاری از افراد به وجود عدد ۱ بعد از ۰۹۱۲ بسنده میکنند و به دنبال ارزان ترین خط کد ۱ هستند.

فروش اقساطی سیم کارت کد ۱

فروش اقساطی سیم کارت به راحتی و به دور از تشریفات و فراهم کردن ضمانت های خاصی میتواند انجام شود. برای خرید سیم کارت ۹۱۲ کد ۱ به صورت اقساطی کافی است بخشی از مبلغ سیم کارت به فروشنده یا شرایط گذار پرداخت شود و بعد از توافق و عقد قرارداد خریدار میتواند سیم کارت را تحویل بگیرید.

در این قراردا خرید دار موظف به پرداخت اقساط و فروشنده متعهد میگردد بعد از تسویه کامل اقساط از طرف خریدار سیم کارت را به نام خریدار منتقل نماید.
توصیه میکنیم هنگام خرید قسطی سیم کارت جوانب احتیاط را هنگام عقد قرارداد با شرایط گذار در نظر گرفته و خرید خود را از مراکز معتبر انجام. دهید.

153 نفر به این صفحه امتیاز داده اند
5 / 4.82