ایران همراه مرکز خرید و فروش خط
قیمت گذاری و خرید خط

از کجا سیم کارت 0912 همراه اول بخریم؟

از کجا سیم کارت 0912 همراه اول بخریم؟

شاید به نظر بعضی از خریداران سیم کارت با همراه داشتن کارت ملی و انتقال سند سیم کارت به نام خریدار کار تمام است و خرید سیم کارت کامل شده. سوال اینجاست که آیا شما خرید امن و مطمئنی انجام داده اید؟

خرید سیم کارت مانند بسیاری از معاملات دیگر نیاز به دقت و بررسی، قبل از خرید و انتقال مالکیت شماره و طی شدن روال قانونی دارد.

اما با توجه به عدم دسترسی خریدار به سوابق گذشته خط چگونه از عقبه ی سیم کارت مطلع شویم و چگونه یک خرید امن انجام دهیم؟ همه به این موضوع واقف هستیم که همیشه افرادی سودجو در کمین ما و در انتظار معامله با ما در کمین هستند و با استناد به گفته های فروشنده و نمیتوان خرید امنی را انجام داد. از طرفی بررسی وضعیت یک سیم کارت و اطلاع از سوابق خط برای افراد عادی امکان پذیر نیست.

پس چگونه و از کجا سیم کارت 912 سالم بخریم؟

خرید سیم کارت 0912 از سایت همراه اول

در گذشته امن ترین روش برای تهیه سیم کارت 912 خرید از سایت همراه اول بود. خریدار می توانست با مراجعه به سایت همراه اول نسبت به خرید خط مورد نظر اقدام و 48 ساعت بعد سیم کارت خود را از دفاتر پیشخوان یا امور مشترکین تحویل میگرفت. اما با به اتمام رسیدن سرشماره 0912 دیگر خبری از خط 912 بر روی سایت همراه اول نیست و در حال حاضر شماره‌های دیگری با پیش شماره های ۰۹۱۹، ۰۹۱۰، ۰۹۹۰، ۰۹۹۱ و ... در دسترس میباشد.

پس عملا خرید سیم کارت 912 از سایت همراه اول غیر ممکن است و باید از روش های دیگری برای خرید خط 912 اقدام کنید.

خرید سیم کارت 0912 از دفاتر پیشخوان دولت

یکی دیگر از روش های خرید سیم کارت، دفاتر پیشخوان دولت است. این دفاتر علاوه بر ارائه خدمات پیشخوان معمولا تعدادی محدودی شماره های اعتباری و یا دائمی را در اختیار دارند خریدار با انتخاب یکی از این شماره ها، خط مورد نظر در همان دفتر انتقال سند و سیم کارت را تحویل خواهید گرفت.

با توجه به این موضوع که دفاتر پیشخوان به صورت رسمی و طبق پروانه کسب صادر شده از طرف سازمان ارتباطات رادیویی امکان ارائه خدمات و نقل و انتقال مالکیت خطوط همراه اول را دارند، در قبال معامله انجام شده بین خود و خریدار مسئول و در صورت بروز مشکلات خاص پاسخگو خواهند بود و به همین دلیل این دفاتر محل امنی برای خرید سیم کارت به شمار می آیند.

مزایای خرید سیم کارت 0912 از دفتر پیشخوان دولت

اولین مزیت خرید سیم کارت از دفاتر پیشخوان دولت میتوان به انتقال سند سیم کارت در مکانی معتبر اشاره کرد. این دفاتر با توجه به مجوز های اخذ شده در این زمینه هستند که دسترسی های لازم برای مشاهده وضعیت سیم کارت و سوابق سیم کارت را دارند.

- دریافت برگه سند نقل و انتقال با مهر دفتر پیشخوان یکی دیگر از مزایای خرید از اینگونه دفاتر هستند. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که با توجه به یکپارچه شدن سیستم همراه اول و ثبت مالکیت شماره بر روی کد ملی، برگه ی دریافتی (سند) فقط به عنوان رسیدی مبنی بر انتقال مالکیت می باشد و خریدار در آینده و بدون در دست داشت این برگه تمام خدمات مورد نیاز مانند: در یافت مجدد سیم کارت، انتقال به غیر و ... را از همراه اول دریافت خواهد کرد.

- یکی دیگر از مزایای خرید از دفاتر پیشخوان دولت امکان مراجعه مجدد و پیگیری در صورت وجود مشکلات اساسی بر روی سیم کارت خریداری شده میباشد.

معایب خرید سیم کارت 0912 از دفتر پیشخوان دولت

قطعا خریداران 912 تمایل دارند با مراجعه به مراکز معتبر با لیستی کامل و متنوعی از انواع شماره های 912 روبرو شوند تا بتوانند با توجه به سلیقه و بودجه ای که برای خرید سیم کارت 912 در نظر گرفته اند بهترین انتخاب و خرید را داشته باشند.

با توجه به قیمت سیم کارت 912 و با توجه به اینکه خدمات همراه اول یکی از ده ها خدمات دفاتر پیشخوان به حساب میآید، در اکثر دفاتر پیشخوان دولت با لیست کامل و متنوعی روبرو نخواهید شد و به همین خاطر قدرت انتخاب بالایی برای مشتریان دفاتر پیشخوان وجود ندارد.
البته باید به این نکته اشاره شود که برخی از دفاتر پیشخوان دولت سرمایه گذاری بیشتری در بخش سیم کارت 912 خود انجام داده اند و لیست متنوعی در اختیار شما قرار میدهند اما تعداد این دفاتر شاید به تعداد انگشتان دست کم و پیدا کردن این دفاتر برای شما مشکل باشد.

خرید سیم کارت 0912 از مغازه‌ها

یکی از منابع خوب درآمد در مغازه ها و فروشگاه های گوشی تلفن همراه، معاملات سیم کارت 0912 میباشد. این مراکز علاوه بر خرید و فروش یا تعمیر گوشی یا فروش لوازم جانبی، خرید سیم کارت از مشتریان و فروش سیم کارت به مشتری بعدی سهم قابل توجهی از بازار خرید و فروش سیم کارت را به خود اختصاص داده اند.

شما به عنوان خریدار با مراجعه به این مغازه ها و با فهرست متنوعی روبرو خواهید شد. اما با توجه به این موضوع که این مراکز هیچ گونه دسترسی مستقیمی بر سیستم یکپارچه همراه اول ندارند باید با ملاحظه بیشتری نسبت به خرید سیم کارت از طریق مغازه دار ها اقدام کنید.

مزایای خرید سیم کارت از مغازه

همانطور که اشاره شد شما هنگام مراجعه به یک مغازه ممکن است با فهرست متنوعی از سیم کارت های 0912 روبرو شوید و قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.

معایب خرید سیم کارت از مغازه

- اولین موضوعی که به آن اشاره میکنیم مالکیت مغازه دار بر سیم کارت مورد معامله است. یعنی ممکن است که شماره مورد نظر در مرکز دیگری برای فروش موجود شده باشد اما به دلیل وجود روابط کاری بین این دو مرکز سیم کارت در مغازه دوم و در لیست شماره ها به شما نمایش داده شود.
با توجه با اینکه حضور خریدار و فروشنده واقعی هنگام تنظیم سند سیم کارت لازم و اجباری است، ممکن است این موضوع ریسک خرید را بالا برده و علاوه بر خریدی گران تر از عرف، عواقب خاص خود را به همراه داشته باشد.

- موضوع دومی که باید به آن اشاره کرد انتقال غیر حضوری مالکیت خط و به طبع آن احتمال بروز عواقب برای خریدار است که به همین دلیل توصیه میشود خریدار و فروشنده به صورت همزمان و به جهت انتقال سند حضور داشته باشند.

خريد سيم كارت 0912 از وب سایت های آگهی

همانطور که میدانید پیشرفت تکنلوژی و استفاده از اینترنت باعث تحولی عجیب در تمامی اصناف و کسب و کار ها شده است. این قابلیت در بازار سیم کارت 0912 علاوه بر دسترسی آسان به فهرست کاملی از سیم کارت های 0912 این امکان را به شما میدهد تا مستقیم و بدون واسطه به فروشنده اصلی سیم کارت متصل و با مراجعه همزمان خریدار و فروشنده به یکی از دفاتر قانونی همراه اول و یا دفاتر پیشخوان سیم کارت مورد نظر را خریداری خواهید کرد.

نکته قابل توجه در خصوص خرید از طریق سایت های آگهی سیم کارت این است که اکثر دفاتر پیشخوان و مغازه دار ها و افراد یا فروشندگان اصلی در این سایت ها فعال هستند و شما با طیف گسترده ای از شماره حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.

خریدار با انتخاب شماره مورد نظر، تماس با مغازه دار، دفتر پیشخوان و یا شخصی که خط را برای فروش آگهی کرده میتوانید نسبت به مراجعه به نشانی فروشنده برای خرید سیم کارت مورد نظر اقدام نمایید.

معایب خرید از وب سایت های ثبت آگهی

سالهاست که ما و شما تجربه خرید از طریق اینترنت را پیدا کرده ایم و کمتر کسی پیدا میشود که حتی یک بار خرید اینترنتی نداشته باشد. همه ما مطفق القول به این موضوع رسیده ایم که اینترنت بستر بسیار مناسبی برای کلاهبرداران و افراد سودجو میباشد.

از همین رو به شدت توصیه میشود هنگام خرید سیم کارت از سایت های آگهی، گول قیمت های ارزان، قیمت عا نا متعارف و... را نخورید و قبل از معامله از صحت و سلامت معامله خود آگاه شوید.

در این قبیل سایت ها که معمولا از نماد اعتماد الکترونیک (E namad) و نشان های صنفی گوناگون برخوردار هستند به کرات توضیح داده شده که این سایت مسئولیتی در قبال معامله انجام شده ندارد و از شما خواسته میشود که در خرید خود دقت لازم را به عمل آورید.

خرید سیم کارت از سایت ایران 912

در اینجا کمی بیشتر راجع به سایت IRAN912 حرف خواهیم زد. ایران 912 با سالها تجربه یکی از بزرگترین مراکز در زمینه قیمت گذاری و خرید و فروش خط 0912 میباشد.

این مجموعه با ارائه شماره های موجود خود در وب سایت اختصاصی IRAN912.COM دارای نماد اعتماد الکترونیک به عنوان قدیمی تریم مرکز تخصصی سیم کارت 0912 ایران به شمار می آید.
ایران 912 با فراهم کردن لیست بسیار متنوعی از شماره های کد 0 تا 9 همراه اول و با اقرار به مالکیت ایران همراه (IRAN912) بر تمام شماره های موجود در سایت امکان خرید بدون واسطه خط های 0912 را فراهم آورده است.

این مجموعه ضمن امکان خرید نقدی سیم کارت 0912 با فراهم کردن امکان خرید اقساطی به شما این امکان را میدهد تا در صورت تمایل سیم کارت مورد نظر را به صورت اقساط بلند مدت خریداری نمایید.

ایران همراه مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ همراه اول

خرید خط 0912
جستجوی سیم کارت در ایران 912

سیم کارت های ارزان ایران همراه

0912 033 12 78
فروش نقدی
14,800,000 تومان
وضعیت : کارکرده
مشخصات سیم‌کارت
0912 098 17 92
فروش نقدی
14,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 089 43 26
فروش نقدی
14,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 937 22 39
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 038 49 09
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : کارکرده
مشخصات سیم‌کارت
0912 085 70 25
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 931 53 86
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 037 98 18
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : کارکرده
مشخصات سیم‌کارت
0912 963 97 62
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت
0912 0870 739
فروش نقدی
15,800,000 تومان
وضعیت : در حد صفر
مشخصات سیم‌کارت

سوالات متداول

چرا سیم کارت 912 توسط همراه اول ارائه نمیشود؟

چطور از صحت خرید سیم کار خود اطمینان حاصل کنیم؟

از کجا سیم کارت 912 اقساط بخریم؟

جدید ترین عنوان ها
65نفر به این صفحه امتیاز داده اند
5 / 4.68